Wpis poświęcony osobą, które chcą założyć swoją stronę www. Jest to tak prawdę Twoja wizytówka w sieci.  Przedstawimy poszczególne etapy, tworzące to dzieło.

Etap pierwszy: Analiza potrzep i koncepcja

Przedmiot działalności klienta, jego potrzeby, możliwości do zastosowania konkretnych technologi. Bardzo ważne są również słowa kluczowe, muszą być przemyślane, dostosowane do Twojej oferty. W tym etapie  ustalamy układ strony głównej i podstron, system nawigacji.

Etap drugi: Projektowanie strony internetowej

Na tym etapie naszej pracy, skupiamy się na przygotowaniu, w oparciu o nasze wcześniejsze koncepcje w etapie pierwszym. Zatem projekt musi być spójny, z naszą zaplanowaną kolorystyką poszczególnych elementów strony. Tutaj też musi w miarę możliwości przygotować się, do optymalizacji, wczytywania strony. Pamiętajmy, że nasze grafiki oraz treści, muszą charakteryzować się przekazem, estetyką i wysoką jakością.

Etap trzeci: Kodowanie naszej strony

Następna etap tworzenia naszej strony, to kodowanie projektu graficzne, który musi być dostosowany do przeglądarek, oraz już teraz dostosować go mobilnie  dla telefonów, tabletów. Dzięki takiemu zabiegowi, popularność naszej witryny z pewnością wzrośnie. Trzeba tu też pamiętać, o zasadach kodowania, wykorzystywać technologie, dbać o optymalizacje.

Etap czwarty: Wdrożenie oraz hosting

Ważnym elementem, każdej strony www jest hosting. Powinien charakteryzować się szybkością, możliwością tworzenia kopii zapasowych, aktualizacją oprogramowania, wersji.  W razie trudności dobrą organizacją pomocy, w celu naprowadzenia użytkownika na rozwiązanie swojego problemu.

Etap piąty: Optymalizacja

Twoja strona, też powinna pełnić rolę marketingową. Łatwą dla znalezienia jej przez internautów. Dlatego przy tworzeniu strony, musi być na najlepiej przyjazna dla wyszukiwarek.

Etap szósty: Wsparcie

Chyba każdy, z nas potrzebuje  czasem pomocy przy aktualizacji, dodanie nowych funkcji, czy nawet szkolenia z produktu. Przeprowadzenie przez system CMS.  Oferujemy Państwu, pełen zakres takich możliwości, dotyczący wsparcia technicznego.

Polecamy, zajrzeć do naszej oferty dotyczącej, tworzenia stron www