tworzenie-stron-internetowych-jakie-typu-potrzebujesz
aktualności, blog, sklepy internetowy, strony www

Projektowanie stron internetowych – dziesięć typów część pierwsza

Projektowanie stron internetowych

przejrzyste i dokładne uporządkowanie typów stron internetowych dla użytkowników, w ciągle rozwijającej się branży IT. Strona internetowa do wizytówka firmy i podstawa marketingu internetowego. Drogi użytkowniku poznaj typy, na których pobiera się tworzenie stron internetowych.

projektowanie stron internetowych

W przypadku stron internetowych   jest dziesięć opcji:

Dziś Państwu przedstawimy pierwsze cztery typy

  1. Strona one page
   Zgodnie ze swoją nazwą – składają się tylko z jednej strony, niewymagającej przechodzenia do żadnych podstron, po której poruszamy się „scrollując”. Jeśli One Page posiada zakładki umieszczone w menu, ich celem jest wyłącznie ułatwienie nawigacji – kierują one nie na nową podstronę, a przewijają ekran do odpowiedniego miejsca. Zwykle strony One Page występują w wersji „Full Screen” czyli wyświetlają się na całym ekranie. 
  2. Wizytówka  
   Do 6 podstron max ten wariant zaprezentowanie dla firmy w możliwie najbardziej streszczony i przejrzysty sposób, jak również skłonienie odwiedzającego stronę  do złożenia zapytania telefonicznego, lub wypełnienia formularza kontaktowego.
  3. Stron firmowa  
   Każda firma, które chce zaistnieć w internecie powinna mieć swoją stronę internetową. Głównym celem takiej strony  jest prezentacja firmy i jej oferty. Dzięki temu klienci mogą znaleźć wszystkie potrzebne informacje, które ich interesując, co zapewne wpływa pozytywnie  na  markę oraz na sprzedaż.  Strona również stanowi część e-marketingu, pozwalającego przyciągnąć nowych klientów.
  4. Strona produktowa
   W zależności od potrzeb firmy, strona może być bardziej wycelowana w  mocniejszy profil firmy. Bardziej podkreślającej oferowane usługi i produkty. Ten typ strony promuje przede wszystkim firmy jako produkt, który jest konikiem danej branż, skupiona jest prze wszystkim uwaga na konkretnych produktach czy sprzedaży oferowanych usług.


Niebawem kolejna cześć typów, z cyklu projektowanie stron internetowych zapraszamy

warto zobaczyć również: 

 

Inne wpisy na naszym blogu

hosting-dlaczego-jest-taki-wazny-webzileo
Zacznijmy od początku. Przybliżymy Państwu co to jest tak w ...
czytaj więcej ...
na-czym-polega-tworzenie-stron-www-webzileo
Wpis poświęcony osobą, które chcą założyć swoją stronę www. Jest ...
czytaj więcej ...
Loading...