webzileo Agencja Interaktywna

Sklepy Internetowe.Twój sklep internetowy.

Integracja.

Oprogramowanie sklepu można połączyć, z innymi serwisami.

Dostawa.

Proste zarządzanie dostawami, możliwość kontrolowania przesyłek.

Płatność.

Szeroki wachlarz wyboru, różnych form płatności.

SEO.

Zoptymalizowany sklep, dla atrakcyjności wyszukiwarek.

Magazyn.

W łatwy sposób, możesz zarządzać swoimi stanami w magazynie.

Gwarancja .

Oferujemy 12 - miesięczne wsparcie po wdrożeniowe dla Ciebie. Dzięki czemu będziesz czuł się bezpiecznie.Platforma sprzedażowa e-commerce
dostosowana do Twoich potrzeb.

Sklepy internetowe powstają na platformach sprzedażowych e-commerce. Są to specjalnie dostosowane CMS-y, czyli odpowiedniki Wordpressa czy Joomla dla sklepów internetowych. Obecnie funkcjonuje wiele platform, a różnice pomiędzy nimi są ogromne i dotyczą niemal wszystkiego. Mowa tutaj choćby o funkcjonalności, ale również o uaktualnieniach, szybkości działania i oczywiście o cenie.

Kluczową kwestią jest to, aby tworzenie sklepów zawsze zaczynać od przemyślanego wyboru w kwestii platformy e-commerce. Nie zawsze najlepszym wyborem jest najdroższy pakiet, bogaty we wszystkie możliwe funkcjonalności. Jeśli zakładasz niewielki sklep, wystarczy Ci prawdopodobnie darmowe oprogramowanie. Jednak wielkość to nie wszystko. Trzeba wziąć pod uwagę również szereg innych czynników. Projektowanie sklepów przebiega bowiem zupełnie inaczej w zależności od branży i rodzaju usług oferowanych przez daną firmę. Natomiast od ogólnych planów projektu należy uzależnić wybór odpowiedniej platformy. Dlatego też tworzenie sklepów zaczynamy od analizy potrzeb Klienta. Na tej podstawie określamy, czy lepsze będzie dla niego oprogramowanie WooCommerce, czy może Shoper lub Sky-Shop. Wystarczy darmowe oprogramowanie w popularnym, przystępnym Prestashop, czy może lepiej wykupić pakiet w zaawansowanym Magento?


Dochodowe Sklepy​.

Dostosuj sklep

Zmieniaj kolorystykę, dodawaj zdjęcia, zarządzaj produktami.

Przyciągnij potencjalnych klientów

Udostępniaj treść w sieci społecznościowych i na blogu, aby zwiększyć ruch na stronie.

Działaj zagranicą

Udostępnij swój sklep, w różnych wersjach językowych, a także z dostępem do walut.Indywidualny projekt.

Do każdej naszej realizacji dokładamy wszelkich starań, abyś mógł poczuć się wyjątkowo.
Zapytaj o swój nowy sklep internetowy.


Czym się różnią
platformy e-commerce?

Różnice w platformach e-commerce dotyczą różnych kwestii. Podstawowe różnice dotyczą takich kwestii, jak:

  • liczba funkcjonalności,
  • szybkość działania,,
  • poziom trudności obsługi,
  • cena,
  • częstotliwość i jakość uaktualnień

Wydaje się, że kwestia funkcjonalności platform, jeśli chodzi o sklepy internetowe, jest kluczowa. Niektóre z nich nie umożliwiają na przykład wdrażania niektórych form płatności. Inne mają ograniczenia względem liczby kategorii czy produktów wprowadzanych do systemu. Ważną kwestią jest również możliwość instalacji dodatkowych wtyczek. Także w tym zakresie możliwości są odmienne w zależności od platformy. Szybkość działania platformy również jest ważna, gdyż im wyższe tempo, tym sprawniej funkcjonuje strona. Niemniej jednak różnice w tym zakresie są niewielkie.

O wiele większe są różnice, jeśli chodzi o obsługę sklepów internetowych. W tym przypadku o wszystkim decyduje właśnie platforma. Niektóre oprogramowania są uważane za bardziej przyjazne niż inne. Za najprostsze w obsłudze CMS-y dla sklepów internetowych wiele osób uważa: Shoper, RedCart czy Prestashop. Natomiast za stosunkowo trudne uznaje się na przykład Magento. Po części wynika to z dużej liczby funkcjonalności w ostatnim z wymienionych oprogramowań. Częstotliwość uaktualnień oraz ich wysoka jakość to kolejna cecha Magento, którą bez wątpienia należy uznać za plus. Platforma zrzesza bardzo dużą społeczność, a wielu jej członków bierze czynny udział w rozwoju oprogramowania.


Wspieramy.

WooCommerce
PrestaShop
Sky-Shop
Shoper
Magento
Shoplo

Sklepy internetowe Kielce i nie tylko

Oferujemy tworzenie sklepów internetowych na terenie miasta Kielce, województwa świętokrzyskiego oraz całej Polski. Działamy na szeroką skalę, oferując kompleksowe sklepy internetowe, dopasowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorców. W razie potrzeby przystosujemy Twój sklep do działalności nie tylko ogólnopolskiej, ale również zagranicznej.


Nasi Klienci.


Porozmawiajmy.

Zróbmy razem coś niesamowitego